1969 yılında inşaat ve ahşap sektöründe çok geniş bir yelpazede başlayan faaliyetlerimiz 2004 yılında yeniden yapılanan Natürel Ahşap ile uygulama firması olarak faaliyetlerine kesintisiz devam etmektedir.

Natürel Ahşap İnş. Taah. Paz. San. ve Tic. Ltd Şti. : İnşaat, ahşap uygulamalar (ahşap giydirme cephe, ahşap kapı, ahşap pencere vb..), iç dekorasyon (mobilya üretimi, mobilya tasarımı, iç dekorasyon projeleri vb..), proje (detay, sistem çözümleri vb..), danışmanlık ve anahtar teslimi üretimler ve uygulamalar yapmaktadır.

Şirketimiz, Silivri Selimpaşa’da ki 8.500 m2 lik kapalı alanı olan fabrikamızda Türkiye’nin en geniş ve modern makine parkuru ile üretimini sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ; Doğru kalitede, geniş hizmet yelpazemiz ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak uluslararası alanda en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmaktır.

MİSYONUMUZ; Var olan ve gelişen tüm teknolojileri takip edip, güvenli, yüksek kaliteli inşaat ve mobilya projeleri / imalatları uygun maliyetler ile tasarlayıp uygulamaktır.

Amacımız; doğru planlama, doğru zamanlama ve doğru maliyetlendirme ile en iyi hizmeti sunmaktır. Tüm bunları gerçekleştirirken Naturel Ahşap çalışanlarının kariyer ve gelişimlerine artı yönde fayda sağlamaktır.